درحال بارگذاری...

فعالیت های گروه ویژن

گروه ویژن همراه همیشگی شما

گروه کسب و کار ویژن مفتخر است با اندوخته دانشی و تجربی تیم حرفه ای خود که بیش از یک دهه فعالیت در زمینه های گوناگون را شامل می شود، بکار بسته و در کنار کسب و کار شما به عنوان مشاور ، طراح و یا مجری به ایفای نقش جهت به حقیقت پیوستن ایده ها و طرح های کسب و کاری شما بپردازد.

گروه ویژن هر آنچه در مسیر ایجاد ، توسعه و پرورش کسب و کارتان نیاز دارید پس از بررسی و پالایش در اختیارتان قرار داده و همراهتان خواهد بود تا به کسب و کاری ایده آل و مورد هدف خود دست یابید.

تیم های گروه ویژن

راه اندازی کسب و کار

مشاوران در این حوزه سعی خواهند نمود تا ایده شما را بررسی و تحلیل کنند و آن را به فرصت کسب و کار تبدیل نموده و زوایای پنهان و چالش های آتی را پیش بینی نمایند و با بکارگیری پتانسیل موجود در گروه ویژن به شکل گیری و راه اندازی کسب و کار شما کمک کنند.

مارکتینگ

مشاورین ما در بازاریابی و فروش با بکارگیری روش های نوین در خدمت کسب و کار شما خواهند بود و کمک می کنند تا با تیم سازی ، آموزش و توسعه به فروشی ایده آل دست یابید.همه ابزارهای مورد نیاز برجسته شدن کسب و کار شما توسط گروه ویژن در اختیارتان خواهد بود.

دیجیتال مارکتینگ

هدف بازاریابی دیجیتال با استفاده از اینترنت ، رسانه های اجتماعی و سایر کانال ها برای دستیابی به مشتریان بیشتر است. بزرگترین چالش در این خصوص تولید محتوای متمایز و یونیک است که مشاورین ما پلن های مورد نیاز را طراحی و عرضه می نمایند.

برندینگ

برند درواقع واژه، طرح، نماد یا هر ویژگی دیگری است که تصویری متمایز از محصولات شما نسبت به محصولات رقبا می‌سازد یا مجموعه‌ای از ویژگی‌هایی است که یک سازمان را از سازمان دیگر متمایز می‌کند. مشاوران ما نقشه راه متمایزی برای شما طراحی می نمایند.

انفورماتیک

دنیای انفورماتیک پهنه گسترده ای از فعالیت ها را در بر می گیرد ،ما با بیش از یک ده تجربه پر فراز و نشیب در این حوزه با کمک متخصصان خود در کنار شما هستیم.شبکه های کامپیوتری ،راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی ، برنامه نویسی ، گرافیک، موشن و…

گروه ویژن ایده های شما را بررسی و پالاش می کند تحقیقات بازار هدفمند برای شما انجام می دهد رقبای کسب و کار شما را شناسایی و بررسی می کند هویت بصری برند شما را طراحی می کند پلن مارکتینگ و دیجیتال مارکتینگ تدوین می کند کمپین های تبلیغاتی را طرح ریزی و اجرا می نماید در شبکه های اجتماعی ، شبکه سازی برند کسب و کارتان را تدوین می کند تولید محتوای ارگانیک و هدفمندی را طراحی و می سازد وب سایت تجاری و فروشگاهی کسب و کارتان را راه اندازی می کند

گروه ویژن در شبکه های اجتماعی

گروه کسب و کار ویژن چگونه همراهتان خواهد بود؟

همه افراد در ذهن خود ایده هایی را جهت کسب درآمد پرورش می دهند  و تلاش می کنند با بکارگیری آنها به زندگی خود رونق بدهند ، در این مسیر چالش های بسیاری بر سر راه قرار دارد که بعضی از این چالش توسط شما دیده و بررسی می شود و عمدتا به مسائل مالی ختم می شوند ، اما آیا برای آنها راه حلی دارید ؟ به سوالات زیر دقت کنید :

  • آیا هر ایده ی لزوما جذاب و قابلیت اجرا در حوزه کسب و کار را دارد؟
  • آیا میزان سرمایه فعلی شما پاسخگوی مسیر پیشروی شما می باشد؟
  • ابزارها و امکانات مورد نیاز جهت شروع کسب و کار خود را پیش بینی کرده اید؟
  • بازار هدف و نیاز مشتریان آینده خود را بررسی کرده و با آن آشنایی دارید؟
  • رقبای حوزه فعالیت کسب و کار خود را می شناسید؟
  • ایده شما چه ویژگی هایی دارد که می تواند کسب و کارتان را در حوزه فعالیت آتی متمایز و سهم بازاری مطمئن ایجاد نماید؟

این دست سوالات شاید باعث گردد ایده خود را مجدد و با حساسیت بیشتری بررسی نماید، با هر بار بررسی به سوالات جدیدی خواهید رسید.

گروه کسب و کار ویژن مفتخر است با اندوخته دانشی و تجربی تیم حرفه ای خود در کنار شما قرار گرفته و در خلق کسب و کار همراهتان باشد.

گروه کسب و کار ویژن
برخی از مشتریان

آخرین نوشته ها

گروه ویژن را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.