طراحی موشن گرافیگ |سفارش طراحی موشن |طراحی لوگو موشن | گروه کسب و کار ویژن
Brook Preloader
021-91092839 خط ویژه

خدمات طراحی موشن گرافیک و لوگو موشن


گروه ویژن آماده ارائه خدمات طراحی موشن گرافیک در راستای فعالیت کسب و کار شما در تمامی پلتفرم های فضای مجازی بصورت تخصصی و برای صفحات سوشال مدیا از جمله تولید محتوا ویدئویی برای وب سایت و اینستاگرام و… می باشد.

Motion-graphic-design1-01

موشن گرافیک یا موشن گرافی چیست؟

متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آنها را موشن گرافیک می گویند. به عبارت دیگر وکتورهای تصاویر انیمیشنی را با نرم افزارهای گرافیکی براساس سناریو خاص، متحرک سازی انجام می دهند و سپس صداگذاری توسط گوینده روی موشن گرافیک انجام می شود تا مفاهیم بصورت کامل منتقل شود.

کاربردهای موشن گرافیک

وقتی بخواهید کلیپی بسازید مطمئنا به دوربین، نورپردازی، صدابرداری و بازیگر سپس تدوین ویدئو نیاز دارید. ولی در موشن گرافیک تقریباً فقط تدوین و صدا گذاری دارید و بقیه نقش ها را کامپیوتر ایفا می کند. بنابراین منطقی هست که هزینه موشن گرافیک پایین تر باشد. از طرفی موشن گرافیک بسیار جذابتر می باشد. از کاربردهای موشن گرافیک می توان ساخت تیزر تبلیغاتی، انیمیشن های دوبعدی، معرفی محصول یا خدمات، ایده های تبلیغاتی و برنامه های آموزشی و... را نام برد.
creating-motion-design-01

انواع موشن گرافیک

موشن گرافیک شامل شاخه های متعددی می شود که در اهم آنها در ذیل ذکر شده اند.

Motion-graphic1-01

موشن گرافیک

عمده ترین موشن گرافیک هایی که می بینید و استفاده می شود این دسته می باشد. در این نوع موشن گرافیک ها متحرک سازی تصاویر و وکتور انجام می شود و سپس صداگذاری انجام می گیرد. مطمئنا چون صدا دارد جذابیت بیشتری برای مخاطب دارد و انتقال مفاهیم بهتر انجام می شود.

ویدئو موشن

این دسته از موشن گرافیک ها تلفیقی از فیلمبرداری واقعی و گرافیک است و قسمت هایی از فیلم که قابلیت فیلمبرداری واقعی ندارند با گرافیک اجرا می شوند.

تیم تولید محتوای گروه ویژن با رعایت تمامی قوانین بروز شبکه های اجتماعی برای شما محتوایی کاربر پسند خلق می نمایند.

video-motion-01
logo-mostion1-01

لوگو موشن

لوگو موشن به متحرک سازی و افکت گذاری المان های لوگو گفته می شود که به ماندگاری ذهنی هویت بصری لوگو کمک کرده و باعث جذابیت بیشتر آن می شود ، به طور معمول این تکنیک موزیکال و هماهنگ با افکت های صوتی می باشد.

استاپ موشن

در این نوع از موشن گرافیک از اشیا واقعی عکاسی می شود، کمی حرکت می دهند و سپس عکس می گیرند و سپس این عکس ها را متحرک سازی می کنند.
stop-motion-01
info-motion-01

اینفو موشن

ابتدا اینفوگرافیک رسم می شود و حالا حرکت را به گونه ای وارد اینفوگرافیک می کنیم تا مراحل را نشان دهیم.

درخواست مشاوره رایگان طراحی موشن گرافیک

تماس با ما

نشانی گروه ویژن

تهران ، ستارخان ، خیابان نیایش
پلاک ۱۱۹ ، طبقه ۴

راه های ارتباطی با گروه ویژن

info@visiongrp.ir
021-91092839 خط ویژه

گروه ویژن در شبکه های اجتماعی

    تماس با گروه ویژن

    دیدگاه تان را مطرح کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.